Mājas Lapa /
Vīrieša Veselība / Vīriešu auglība novecojošiem vīriešiem
Kā palielināt vīriešu auglību pēc 40? Vīriešu auglības analīze

Kas ir vīriešu auglība?
Vīriešu auglība attiecas uz vīriešu dabisko spēju vairoties ar dabiskiem līdzekļiem. Auglība kopumā atšķiras no auglības, ko definē kā vairošanās potenciālu.Pasaules Veselības organizācija bieži atsaucas uz dzimstības līmeni , lai salīdzinātu iedzīvotāju skaita pieauguma tempu dažādās valstīs. Šis rādītājs attiecas uz reproduktīvā vecuma iedzīvotājiem, kas ietver gan sievietes, kuras pašlaik ir grūtnieces, gan pēcdzemdību mātes, gan vīriešus, kuri sasnieguši pubertāti.
Auglība ievērojami atšķiras starp sugām, indivīdiem un dzīves posmiem. Auglību ietekmē arī sociālie un vides faktori.
Dzimstības koeficients
Dzimstības līmenis ir viens no pamatparametriem , ko izmanto, lai noteiktu, vai sabiedrība vai reģions saskaras ar iedzīvotāju problēmu.Dzimstības koeficients ir dzīvi dzimušo skaita attiecība pret sieviešu skaitu reproduktīvā vecumā.Pasaules vidējais dzimstības līmenis ir aptuveni divi bērni, zemāki rādītāji attīstītajās valstīs un augstāki rādītāji daudzās jaunattīstības valstīs, jo īpaši Latīņamerikā, Āfrikā un Tuvajos Austrumos. Šī atšķirība starp attīstītajām un jaunattīstības valstīm lielā mērā ir saistīta ar kontracepciju, izglītību un medicīnas attīstību.

Dzimstības rādītāji pa valstīm
Aizvietošanas līmenis ir salīdzinoši jauns dzimstības līmeņa rādītājs. Kad ANO 1960. gados ieviesa aizvietošanas līmeni, tas tika noteikts kā divi bērni uz vienu pāri. Tomēr šodien ANO izmanto plašāku kopējā dzimstības līmeņa (TFR) mērījumu, kas ietver visu reproduktīvā vecuma sievietes.
Parasti tiek uzskatīts, ka valstīs ir zems dzimstības līmenis , ja to dzimstības koeficients ir zemāks par aizvietošanas līmeni (kā definēts turpmākajā sadaļā), jo dzimstības rādītāji, kas ir zemāki par aizvietošanas līmeni, ir saistīti ar zemāku IKP līmeni, mazāku izaugsmi un mazāku iedzīvotāju skaitu.
Vīriešu neauglība pēc 40
Terminu auglība var lietot gan vīriešiem, gan sievietēm, jo tie abi veicina bērna koncepciju. Lai gan, runājot par neauglību, mēs bieži uzskatām sieviešu neauglību, vīriešu auglība ir neatņemama neauglības sastāvdaļa, jo nevar iedomāties bez vīriešu ieguldījuma.Šajā gadījumā neauglība ir auglības trūkums vīriešiem vai tad, ja vīrietim ir ļoti mazāka iespēja padarīt savu sieviešu partneri grūtnieci. Vīriešu auglība parasti ir atkarīga no vīriešu spermas šūnu kvalitātes.
Kāpēc spermas šūnas ir tik būtiskas? Viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc spermas kvalitāte ir tik svarīga, ir tas, ka spermas šūnas ir atbildīgas par bērna ieņemšanu.Viņi iet caur dzimumlocekli un nonāk sievietes partnera reproduktīvajā traktā. Šajā brīdī spermas šūnas ir gatavas apaugļot sieviešu olu. Ja sperma nevar sasniegt olšūnu, ir svarīgi zināt, kāpēc tas notiek, un uzzināt, kā uzlabot spermas kvalitāti un palielināt spermas daudzumu.
Ir arī veidi, kā palielināt vīriešu auglību, mēs par tiem runāsim tālāk.
Izpratne par auglības izaicinājumiem vīriešiem, kas vecāki par 40 gadiem
Vīriešiem novecojot, viņu auglība dabiski samazinās bioloģisko izmaiņu un dzīvesveida faktoru dēļ, kas ietekmē spermas ražošanu un kvalitāti. Vīriešiem, kas vecāki par 40 gadiem, ir bieži sastopama pakāpeniska auglības samazināšanās, ko bieži izraisa hormonālo nomaiņu, paaugstinātu veselības risku un ķermeņa dabiskā novecošanās procesa kombinācija. Šo faktoru izpratne var būt pirmais solis, lai veiktu izmaiņas, lai uzlabotu auglību.Testosterona līmeņa pazemināšanās
Viens no galvenajiem auglības samazināšanās veicinātājiem vīriešiem pēc 40 gadiem ir testosterona līmeņa pazemināšanās. Šim hormonam ir izšķiroša loma spermas ražošanā, libido un vispārējā reproduktīvajā veselībā. Pēc 40 gadiem testosterona līmenis bieži sāk pakāpeniski samazināties, kas var izraisīt samazinātu spermatozoīdu skaitu, zemāku libido un vispārējās seksuālās funkcijas samazināšanos. Turklāt var ciest spermas kvalitāte; pētījumi liecina, ka spermas mobilitāte, struktūra un DNS integritāte var samazināties līdz ar vecumu, izraisot lielākas grūtības sasniegt koncepciju.Ar vecumu arvien nozīmīgāki kļūst arī citi faktori, piemēram, dzīvesveida paradumi un veselības stāvoklis. Vīriešiem, kas vecāki par 40 gadiem, ir lielāks risks saslimt ar tādām problēmām kā aptaukošanās, augsts asinsspiediens, diabēts un stress, kas visi var negatīvi ietekmēt spermas ražošanu un kvalitāti. Vides toksīnu, smēķēšanas, alkohola un fizisko aktivitāšu trūkuma iedarbība vēl vairāk veicina dzimstības līmeņa pazemināšanos.
Kas ietekmē vīriešu auglību pēc 40 gadiem

Faktori, kas ietekmē vīriešu auglību
- Erekcijas disfunkcija - Erekcijas disfunkcija vai impotence ir situācija, kad vīrietis dzimumakta laikā nespēj uzturēt vai attīstīt erekciju .
- Spermas mobilitāte - spermas mobilitāte attiecas uz procesu, kurā spermas šūna pārvietojas caur sieviešu reproduktīvo traktu, lai sasniegtu olu. Vienkāršiem vārdiem sakot, tas nozīmē veselīgas spermas šūnas spēju peldēties. Vīriešu neauglība var rasties arī tad, ja spermas šūnas nepeld pareizi. Sliktu spermas mobilitāti cilvēkam sauc arī par astenospermiju vai astenozoospermiju.
- Libido - Libido cilvēkam tiek raksturots kā cilvēka vēlme vai dzimumtieksme uz seksuālām aktivitātēm. Pārtikas vai piedevu patēriņu, kas ir atbildīgs par libido palielināšanos vīriešiem, sauc par afrodiziakiem.
- Spermatozoīdu skaits - Spermatozoīdu skaits ir spermas šūnu koncentrācija dotajā spermas daudzumā. Parasti spermas analīze ("seminogramma") tiek veikta tā, lai noskaidrotu spermā esošo spermas šūnu skaitu.
- Testosterona līmenis - Neauglība dažiem vīriešiem var būt saistīta ar zemu testosterona līmeni , kas ir vīriešu dzimuma hormons, kas atrodas organismā.
Pašlaik ir daudz vīriešu, kuriem nevar būt bērnu, un tas var būt saistīts ar viņu dzīvesveidu un uzturu. Tādējādi viņi nezina, kas viņiem jādara, lai sakārtotu savu ķermeni un ieņemtu bērnu.Tiem, kas atrodas šādā stāvoklī, ir daži pasākumi, kas jums jāveic, lai atjaunotu savu reproduktīvo veselību un spētu ieņemt bērnu. Un pirmā iespēja ir pārbaudīt savu auglību un spermas veselību ar vīriešu auglības analīzi.
Zemas auglības pazīmes un simptomi
Zemas auglības pazīmju atpazīšana ir kritisks solis vīriešiem, kas vecāki par 40 gadiem, kuri vēlas uzlabot savas izredzes uz ieņemšanu. Lai gan daži simptomi var būt smalki, bieži vien ir fiziski un dzīvesveida rādītāji, kas norāda uz auglības problēmām. Šo pazīmju izpratne var palīdzēt vīriešiem rīkoties ātrāk un izpētīt iespējamos risinājumus.- Viena no visbiežāk sastopamajām zemas auglības pazīmēm vīriešiem ir spermas kvalitātes samazināšanās, kas ietver zemāku spermatozoīdu skaitu, samazinātu kustīgumu (spermas spēju efektīvi pārvietoties) un spermas struktūras izmaiņas. Vīriešiem ar zemu spermatozoīdu skaitu vai sliktu kustīgumu var būt grūtāk dabiski ieņemt bērnu, jo šie faktori ietekmē iespējamību, ka spermatozoīdi veiksmīgi sasniegs un apaugļos olšūnu.
- Hormonālā nelīdzsvarotība arī bieži veicina zemu auglību, īpaši vīriešiem novecojot. Testosterona līmeņa pazemināšanās var izraisīt samazinātu libido, samazinātu enerģiju un pat depresijas simptomus, kas visi var netieši ietekmēt auglību. Turklāt zems testosterona līmenis var ietekmēt spermas ražošanu, kā rezultātā ir mazāk veselīgu spermu. Vīrieši, kuriem ir tādi simptomi kā dzimumtieksmes samazināšanās, nogurums vai garastāvokļa izmaiņas, var redzēt hormonālo izmaiņu ietekmi, kas saistīta ar auglību.
- Ar dzīvesveidu saistīti simptomi sniedz arī norādes uz auglības veselību. Piemēram, vīriešiem, kuriem ir grūtības uzturēt veselīgu svaru, augsts stresa līmenis vai slikts miegs, var būt lielāks auglības problēmu risks. Jo īpaši aptaukošanās ir saistīta ar zemāku spermas kvalitāti, un hronisks stress var traucēt hormonu ražošanu, kas ietekmē reproduktīvo veselību.
Ja ir kāds no šiem simptomiem, var būt lietderīgi meklēt auglības novērtējumu. Auglības pārbaude vīriešiem var novērtēt spermas veselību un noteikt specifiskas problēmas, piemēram, zemu spermatozoīdu skaitu vai sliktu kustīgumu, kam var būt nepieciešama uzmanība. Agrīna atpazīšana un iejaukšanās var radīt būtiskas pārmaiņas, jo īpaši ar mērķtiecīgām dzīvesveida izmaiņām un atbilstošām ārstēšanas iespējām.
Vīriešu auglības analīze
Vīriešu auglības analīze ir izplatīts veids, kā noskaidrot, vai pieaugušais vīrietis var kļūt par bērna tēvu vai arī viņš vispār ir auglīgs. Statistika saka, ka katrs trešais pāris starp tiem, kas vēlas iegūt bērnu, bet kuriem ir problēmas ar koncepciju, cieš no problēmām.Problēma var būt spermas kvalitātē un daudzumā.Vīriešu auglības analīze ir arī metode, ko plaši izmanto, lai pārbaudītu tādu operāciju efektivitāti kā vazektomija un apgrieztā vazektomija.

Vīriešu auglības testi
- Izmēra spermas koncentrāciju katrā vīrieša ejakulāta mililitrā (ml).
- Laiks, kas nepieciešams, lai sperma kļūtu šķidra.
- Kustīgais blīvums ir vēl viens parametrs, kas jāņem vērā, veicot vīriešu neauglības analīzi. Tests atklāj spermas daudzumu, kas normāli virzās uz priekšu.
- Spermas procentuālais daudzums ar normālu formu.
- Nosakiet skābuma līmeni - tā pH līmeni. Ir iekļauts arī sārmetriskais tests.
- Pārbaudiet, vai spermas paraugā nav balto asins šūnu .
- Izmēriet fruktozes līmeni. Fruktoze ir nepieciešama, jo tā piepilda spermu ar enerģiju.
Preparāti
Pirms vīriešu auglības testa veikšanas jums jāveic daži preparāti.
Preparāti vīriešu auglības analīzei
- Jūs nedrīkstat veikt aktivitāti 2 - 5 dienas pirms analīzes. Ja neievērosit šo prasību, konkrēto šūnu skaits nebūs pēc iespējas lielāks, tāpēc testu nevar uzskatīt par uzticamu.
- Bet atturībai nevajadzētu būt pārāk ilgai . Lai būtu precīzi, tas nedrīkst ilgt vairāk kā 2 nedēļas pirms testa, jo tik ilgs periods padara spermu neaktīvu.
- Alkohola lietošana ir aizliegta vairākas dienas pirms testa, turklāt jums jāinformē ārsts par visiem medikamentiem , kurus jūs varētu lietot.
Kā palielināt vīriešu auglību pēc 40?
Ticiet vai nē, ir iespējams palielināt vīriešu auglību. Jā, gandrīz katram vīrietim ir iespējams palielināt ieņemšanas iespējas . Tas neprasa īpašas zināšanas, kas ir labas ziņas vīriešiem, kuri sapņo par bērniem.Lai gan daudzi cilvēki skeptiski vērtē šo produktu efektivitāti, ir pārliecinoši zinātniski pierādījumi, kas apstiprina pārbaudītas metodes spermas skaita un kvalitātes palielināšanai.Ir vairākas dažādas pieejas, lai uzlabotu spermatozoīdu skaitu un auglību. Daži no tiem, visticamāk, būs efektīvi, citiem ir nepieciešams vairāk laika un pacietības, lai strādātu. Un tomēr katra no šīm stratēģijām ir zinātniski pierādīta kā efektīva, vismaz daļai vīriešu.
Vīriešu auglību nosaka spermas šūnu skaits, kas vīrietim ir ejakulācijas laikā. Šodien tirgū ir daudz produktu un tablešu vīriešu auglībai, kas sola palielināt spermas ražošanu.
Medicīniskās ārstēšanas iespējas vīriešu auglībai pēc 40
Vīriešiem, kas vecāki par 40 gadiem un kuriem ir auglības problēmas, ir pieejamas vairākas medicīniskās ārstēšanas iespējas , lai uzlabotu spermas kvalitāti un palielinātu auglības potenciālu. Šo problēmu risināšana ar medicīnisko palīdzību var būt noderīga, jo īpaši, ja ar dzīvesveida pielāgojumiem vien nepietiek.- Viena no pirmajām ārstēšanas līnijām bieži ietver medikamentus vai hormonu terapiju , lai atjaunotu hormonālo līdzsvaru, īpaši, ja zems testosterona līmenis tiek identificēts kā veicinošs faktors. Testosterona aizstājterapija (TRT) vai zāles, kas stimulē dabisko testosterona ražošanu, var palīdzēt palielināt spermas ražošanu, uzlabot libido un paaugstināt enerģijas līmeni. Tomēr TRT parasti tiek rūpīgi uzraudzīts, jo nepareiza lietošana dažreiz var nomākt spermas ražošanu, nevis to uzlabot.
- Gadījumos, kad fiziski šķēršļi vai anatomiskas problēmas ietekmē auglību, var apsvērt ķirurģiskas iejaukšanās darbības . Piemēram, varikoceles stāvokli, kad paplašinātas vēnas sēkliniekos ietekmē spermas ražošanu, dažreiz var koriģēt ar nelielu ķirurģisku procedūru. Šīs operācijas, kas pazīstama kā varikocetomija, mērķis ir uzlabot asins plūsmu, kas savukārt var uzlabot spermatozoīdu skaitu un kvalitāti. Vīriešiem, kuri saskaras ar reproduktīvā trakta aizsprostojumiem, citas ķirurģiskas iespējas var palīdzēt atjaunot normālu spermas plūsmu.
- Vīriešiem, kuri turpina saskarties ar izaicinājumiem pat ar šīm intervencēm, mākslīgās apaugļošanas tehnoloģijas (ART) nodrošina papildu ceļus, kā sasniegt apaugļošanos. ART iespējas ietver tādas metodes kā in vitro apaugļošana (IVF) un intracitoplazmas spermas injekcija (ICSI), kur sperma tiek injicēta tieši olšūnā. Šīs metodes bieži tiek ieteiktas, ja spermatozoīdu kustīgums vai skaits joprojām ir zems, neskatoties uz ārstēšanu, jo tās palielina apaugļošanas iespējas pat ar samazinātu spermas daudzumu vai kvalitāti.
Palieciet hidratēts
Katru dienu jums var nodrošināt dažas drošas un dabiskas metodes , kas palīdzēs jums palielināt vīriešu auglību. Acīmredzama lieta, bet patiešām svarīga jūsu ķermeņa darbībai ir hidratācija.Kad jūsu ķermenis ir dehidrēts, tas nedarbojas pareizi, tāpēc jūsu šūnu daudzums var mainīties uz sliktāko. Jo labāk hidratēts ir jūsu ķermenis, jo lielāku sēklas šķidruma daudzumu jūs izveidosit, ja tas nav pareizi hidratēts, iespējams, samazinās apjomu, ko jūs varat radīt.
Vislabāk ir katru dienu lietot vismaz astoņas ūdens glāzes, lai palielinātu vīriešu auglību.
Ēšanas paradumi
Ēšanas paradumi, piemēram, liels dzīvnieku izcelsmes produktu patēriņš vai zems augļu un dārzeņu patēriņš, ir saistīti ar spermas kvalitātes pasliktināšanos. Ir pierādījumi, kas liecina, ka uzturs var ietekmēt vīriešu auglību, izjaucot spermatogēno procesu.- Antioksidanti ir viena no svarīgākajām uzturvielām spermas veselībai, jo tie palīdz aizsargāt spermas šūnas no oksidatīvā stresa - izplatīta problēma gados vecākiem vīriešiem, kas var sabojāt spermas DNS. Pārtikas produkti ar augstu antioksidantu saturu, piemēram, ogas, rieksti un lapu zaļie dārzeņi, var palīdzēt neitralizēt kaitīgos brīvos radikāļus organismā, aizsargājot spermas šūnas un uzlabojot to struktūru un kustīgumu. Antioksidanti, piemēram, C un E vitamīni, kā arī selēns, ir parādījuši īpašas priekšrocības spermas veselības uzlabošanai.
- Cinks ir vēl viena svarīga uzturviela, kurai ir tieša loma testosterona ražošanā un spermas kvalitātē. Pētījumi liecina, ka zems cinka līmenis ir saistīts ar samazinātu testosterona un spermatozoīdu skaitu, tāpēc var būt noderīgi iekļaut ar cinku bagātus pārtikas produktus, piemēram, gaļu, gliemenes un sēklas. Cinks ne tikai atbalsta hormonu līdzsvaru, bet arī veicina spermatozoīdu kustīgumu un vispārējo reproduktīvo veselību.
- Omega-3 taukskābes, kas atrodamas treknās zivīs, piemēram, lasī, valriekstos un čia sēklās, var arī uzlabot spermas veselību, uzlabojot spermas struktūru un mobilitāti. Šie veselīgie tauki atbalsta asinsriti, nodrošinot, ka būtiskas uzturvielas efektīvi sasniedz reproduktīvos orgānus. Ir zināms, ka omega-3 uzlabo vispārējo šūnu membrānas darbību, tostarp spermas šūnu darbību, padarot tās izturīgākas un uzlabojot to apaugļošanās iespējas.
- Turklāt ir zināms, ka folāts (B vitamīns) atbalsta DNS sintēzi un atjaunošanos, kas ir būtiska veselīgas spermas ražošanai. Folātiem bagāti pārtikas produkti, piemēram, pupiņas, sparģeļi un citrusaugļi, var palīdzēt uzlabot spermatozoīdu skaitu un kvalitāti, veicinot augstāku auglības potenciālu.
Uzturvielas uzturā var ietekmēt vīriešu reproduktīvo sistēmu daudzos veidos. Nesen veikts pētījums liecina, ka diēta ar lielu augļu un dārzeņu daudzumu uzlabo spermas kvalitāti. Citi klīniskie pētījumi ir pierādījuši augļu un dārzeņu uzņemšanas labvēlīgo ietekmi uz nelabvēlīgu grūtniecības iznākumu novēršanu.Tomēr, cik mums zināms, nav sistemātiska pārskata par publicētajiem pētījumiem, kuros ir pētīta augļu un dārzeņu patēriņa ietekme uz vīriešu auglību.
Dabiskas tabletes vīriešu auglībai
Daudzi puiši dažādu iemeslu dēļ cieš no zema spermatozoīdu skaita un citām auglības problēmām. Šīs metodes piedāvā papildu iespēju, lai palīdzētu vīriešiem, kuri vēlas mēģināt palielināt spermatozoīdu skaitu un kvalitāti.Ir dabiskas tabletes vīriešu auglībai , kas var būt lielisks palīgs un papildinājums auglības palielināšanai. Iemesls tam ir fakts, ka tie satur ne tikai minerālus un garšaugus, bet arī tādas aminoskābes kā L-karnitīns un L-arginīns , kas ir ļoti svarīgi jūsu veselībai.
Dabiskie spermas uzlabošanas papildinājumi ir kļuvuši par populāru un efektīvu iespēju vīriešiem, kas vecāki par 40 gadiem, kuri vēlas palielināt savu auglību. Šie papildinājumi ir veidoti ar vitamīnu, minerālvielu un garšaugu maisījumu, kas, kā zināms, atbalsta spermas ražošanu, kvalitāti un vispārējo reproduktīvo veselību, padarot tos par ērtu risinājumu vīriešiem, kuri var cīnīties ar ar vecumu saistītām auglības problēmām.
Fakts, ka šīs tabletes palīdz uzlabot auglību, ir balstīts uz faktu, ka L-arginīns ir aminoskābe, kas var palīdzēt uzlabot spermas kvalitāti un daudzumu. Jūsu ķermenim ir nepieciešams L-arginīns, lai palīdzētu sintēzēt vairāk spermas un padarītu to izturīgāku. Tādēļ ir ļoti ieteicams lietot kādu no šādām tabletēm, kas satur L-arginīnu.Papildus tam tabletes vīriešu auglībai uzlabo asinsriti, tādējādi uzlabojot arī erekciju , tāpēc jums tiek garantēts divkāršs ieguvums.
Šo piedevu izmantošana kā daļa no ikdienas rutīnas var nodrošināt konsekventu šo būtisko uzturvielu piegādi, palīdzot vīriešiem, kas vecāki par 40 gadiem, pārvarēt ar vecumu saistītas auglības problēmas. Izvēloties dabiskus uztura bagātinātājus ar zinātniski pamatotām sastāvdaļām, vīrieši var droši un efektīvi risināt auglības problēmas, bieži pamanot spermas kvalitātes un reproduktīvās veselības uzlabojumus dažu mēnešu laikā. Lai iegūtu vislabākos rezultātus, uztura bagātinātāji tiek ideāli izmantoti kopā ar dzīvesveida izmaiņām, piemēram, sabalansētu uzturu, regulārām fiziskām aktivitātēm un stresa pārvaldību, radot vispusīgu pieeju auglības uzlabošanai.
Dabiskas auglības tabletes pieaugušiem vīriešiem

Dabiskās auglības tabletes
- Viens no galvenajiem dabisko auglības piedevu ieguvumiem ir to koncentrēšanās uz galvenajiem vitamīniem un antioksidantiem , kas ir būtiski veselīgai spermai. Sastāvdaļas, piemēram, C vitamīns, E vitamīns un selēns, parasti tiek iekļautas to antioksidantu īpašību dēļ, kas aizsargā spermas šūnas no oksidatīvā stresa un DNS bojājumiem. Šie antioksidanti palīdz uzlabot spermatozoīdu kustīgumu (kustību), morfoloģiju (formu) un skaitu, kas visi ir būtiski veiksmīgai koncepcijai.
- Vēl viena daudzu auglības piedevu galvenā sastāvdaļa ir cinks, kam ir izšķiroša loma testosterona līmeņa uzturēšanā un spermas ražošanas atbalstīšanā. Cinka deficīts ir izplatīts gados vecākiem vīriešiem un var izraisīt spermas kvalitātes un libido samazināšanos, tāpēc papildinājums, kas ietver cinku, var palīdzēt atjaunot šos reproduktīvās veselības aspektus.
- Turklāt augu izcelsmes sastāvdaļas, piemēram, maka sakne, tribulus terrestris un ashwagandha, bieži atrodamas dabiskos spermas uzlabošanas papildinājumos. Maka sakne ir pazīstama ar libido un enerģijas palielināšanu, savukārt tribulus terrestris atbalsta veselīgu hormonu līmeni, un ashwagandha palīdz samazināt stresu, kas ir izplatīts auglības problēmu faktors. Šie augi darbojas sinerģiski, lai veicinātu hormonālo līdzsvaru un palielinātu gan spermas daudzumu, gan kvalitāti.
Dabiskās tabletes vīriešu auglībai neizraisa nekādas blakusparādības, un tās ir drošas jums. Ar dabisko tablešu palīdzību vīriešu auglībai jūs varat iegūt pareizās uzturvielas, kas jums nepieciešamas.
Uzziniet vairāk par tabletēm vīriešu auglībai
Atsauces:
comments powered by Disqus